معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:

جانبازان و معلولان برای جابه‌جایی با شماره ١٣٣ تماس بگیرند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از استقرار ۵ دستگاه ون در سه پایانه شیراز خبر داد و گفت: جانبازان و معلولان برای جابه جایی آسان با شماره ١٣٣ تماس بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مسعود طهماسبی گفت: جانبازان و معلولان می‌توانند برای حمل و نقل آسان در شهر شیراز با شماره ١٣٣ (تاکسی بی سیم) تماس و از این خدمات بهره‌مند شوند.
او افزود: این طرح ویژه افراد توانخواه دارای کدشناسایی سامانه اداره کل بهزیستی و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و کسانی است که از وسیله کمک حرکتی ویلچر استفاده می‌کنند.
طهماسبی ادامه داد: قریب به ۴۵ هزار معلول در شیراز شناسایی شده اند که از این تعداد ٢ هزار و ۵٠٠ نفر از وسیله کمک حرکتی ویلچر استفاده می‌کنند و افرادی که در سامانه بهریستی ثبت نشده و متقاضی استفاده از این خدمات هستند می‌بایست به اداره کل بهزیستی مراجعه کنند.
او ادامه داد: ۵ دستگاه خودروی ون با استاندارد‌های لازم و مجهز به سیستم بالابر مکانیزه برای جابه جایی افراد توانخواه پیش بینی و در سه ایستگاه موقت پایانه‌های نمازی، شهید دستغیب و میدان شهرداری مستقر و آماده خدمات رسانی هستند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز بیان کرد: افراد توانخواه می‌توانند برای استفاده از خدمات این ناوگان با سامانه ارتباطی ١٣٣ تماس و درخواست خود را اعلام کنند، همچنین بر مبنای موقعیت جغرافیایی، پراکندگی اقامت و محل سکونت فرد متقاضی درخواست بررسی و اعزام خودرو صورت می‌گیرد.
او تصریح کرد: خدمات مطلوب به همه افراد توانخواه در شهرشیراز سخت است، اما در تلاش هستیم با اضافه کردن خودرو‌های مناسب به ناوگان حمل و نقل، خدمات مناسبی را به جانبازان و معلولین شهر ارائه دهیم.۱۳۹۹/۱۰/۲۲
منبع : سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری
بازدید ها : ۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
مهندس محسن نعمت اللهی
مهندس محسن نعمت اللهی
تلفن مستقیم : 38242519-071
ساعات ملاقات با ریاست سازمان
چهار شنبه  ساعت 7:30 تا 9 صبح


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳