شهردار منطقه هفت شیراز اعلام کرد

اجرای فاز دوم طرح کاشت درخت با هم و برای هم

شهردار منطقه هفت شیراز گفت: شهروندان ساکن در منطقه هفت تنها با ارسال پیامک می توانند به صورت رایگان مقابل منازلشان درخواست کاشت نهال کنند تا در اسرع وقت توسط واحد فضای سبز منطقه انجام گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سعید معصومی افزود: با توجه به اجرای فاز اول این طرح در سال گذشته و استقبال خوب شهروندان و همچنین دستور شهردار شیراز جهت اجرای نهضت کاشت درخت در سطح شهر شیراز، طرح دوم کاشت درخت با هم و برای هم در سطح منطقه هفت آغاز شد.

وی اضافه کرد: شهروندان می توانند تنها با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی 30004080100600 درخواست کاشت نهال کنند تا با پیگیری واحد فضای سبز منطقه به صورت رایگان مقابل خانه هایشان نهال کاشته شود.

 
شهردار منطقه هفت شیراز افزود: در فاز اول این طرح تعداد ۲۴۰۰ پیامک توسط شهروندان به سامانه پیامکی ارسال گردید و با پیگیری های انجام گرفته در اجرای این طرح تعداد 3500 نهال مقابل منازل شهروندان کاشته شد.
معصومی با بیان این مطلب که این اقدام با هدف افزایش سرانه فضای سبز و حفظ و بهبود زیبایی منظر شهری و کمک به کاهش آلودگی هوا نیز اجرا شده است، تصریح کرد: در اجرای این طرح درختانی مانند نارنج، سرو، زیتون تلخ و ... که سازگار با جغرافیای منطقه باشد کاشته خواهد شد و ضمن کاشت نهال دستورالعمل نگهداری و زمان بندی آبیاری گیاه توسط کارشناسان فضای سبز به شهروندان ارائه خواهد شد.۱۳۹۹/۱۰/۲۲
منبع : سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری
بازدید ها : ۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
مهندس محسن نعمت اللهی
مهندس محسن نعمت اللهی
تلفن مستقیم : 38242519-071
ساعات ملاقات با ریاست سازمان
چهار شنبه  ساعت 7:30 تا 9 صبح


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳