رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز:

زیرگذر جنوبی علی بن حمزه (ع) ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: از آنجا که با تکمیل این پروژه مسیر حرم مطهر علی بن حمزه (ع) در راستای محور عرفان به پیاده راه تبدیل می شود، از اینرو می تواند در توسعه گردشگری شهری تاثیر گذار باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز، دکتر نواب قائدی در بازدید از پروژه زیرگذر علی بن حمزه (ع) که با حضور مهندس شکوهیان رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و دیگر مدیران شهرداری همراه بود، گفت: از آنجا که با تکمیل این پروژه مسیر حرم مطهر علی بن حمزه(ع) در راستای محور عرفان به پیاده راه تبدیل می شود، از اینرو می تواند در توسعه گردشگری شهری تاثیر گذار باشد.
قائدی با اشاره به بهره برداری کامل از زیرگذر شمالی این پروژه، گفت: زیرگذر جنوبی این پروژه حدود 67 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه با اشاره به مشخصات فنی این پروژه، سیستم سازه ای آن را دال مجوف پیش تنیده عنوان کرد و افزود: این پروژه دارای طول مسیر 423 متر و عرض متوسط 16 متر است که عرشه ی آن معادل 1664 متر مربع مساحت دارد.
وی ایجاد فضای پیاده زیارتی و گردشگری و تکمیل پیاده راه عرفان و همچنین تسهیل عبور خودروها در خیابانهای ساحلی را از جمله اهداف اجرای این پروژه عنوان کرد.
نواب قائدی دلیل تاخیر بوجود آمده در اجرای این پروژه را مسائلی چون جابجایی تاسیسات شهری عنوان و ضمن عذرخواهی از کسبه و اهالی منطقه، از صبر و شکیبایی انها در اجرای این پروژه قدردانی کرد.
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
منبع : سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری
بازدید ها : ۸۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
مهندس محسن نعمت اللهی
مهندس محسن نعمت اللهی
تلفن مستقیم : 38242519-071
ساعات ملاقات با ریاست سازمان
چهار شنبه  ساعت 7:30 تا 9 صبح


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳