LCiتاریخ درج : جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
شهردار منتخب شیراز مطرح کرد؛
رضایت زوار اربعین حسینی از خدمات موکب حضرت احمدبن موسی-شاهچراغ(ع) شهرداری شیراز/ تبادل نظر با مقامات شهری خرمشهر در حوزه گردشگری و پزشکی
شهردار منتخب شیراز طی بازدید از موکب حضرت احمدبن موسی- شاهچراغ(ع) شهرداری این کلان‌شهر گفت: بازخورد زوار اربعین حسینی در نقطه مرزی شلمچه رضایت را به همراه داشته و باید این خدمات توسعه یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی شهردار منتخب شیراز در موکب حضرت احمدبن‌موسی- شاهچراغ(ع) حضور یافت.

وی در این بازدید با اظهار اینکه خادمین موکب حضرت احمدبن‌موسیشاهچراغ(ع) عمدتا کارکنان شهرداری شیراز شامل پاکبانان، رانندگان اتوبوس، آتش‌نشانان، کارشناسان حوزه های خدمات شهری و سازمان فرهنگی اجتماعی هستند، بیان کرد: به سهم خودم از اقدامات این خادمین زوار اربعین حسینی قدردانی می‌کنم.

شهردار منتخب شیراز همچنین به تشکیل جلسه با نماینده مردم خرمشهر و آبادان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر خرمشهر و جمعی از مقامات محلی اشاره و اظهار کرد: طی این جلسه در خصوص همکاری دوطرفه در راستای ظرفیت‌های گردشگری و قطب پزشکی شیراز تبادل نظر انجام گرفت.

اسدی با اشاره به خدمات‌رسانی هرساله شهرداری شیراز در نقطه مرزی شلمچه نیز به عنوان محور دیگر این جلسه پرداخت و گفت: این خدمات در حد خوبی انجام می‌شود و بازخورد زوار اربعین هم رضایت را به همراه داشته است.

به گفته وی؛ این خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی باید توسعه یابد.
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۸۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۷۲۸۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد