LCiتاریخ درج : یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبرداد؛
اجرای طرح مهر ویژه مدارس از ۱۵شهریورماه تا روز نخست مهرماه
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز از اجرای طرح مهر ویژه مدارس خبر داد و گفت: در این طرح که از ۱۵شهریورماه آغاز و تا روز نخست مهرماه ادامه می‌یابد، مدارس این کلان‌شهر با به‌کارگیری همه نیروها و تجهیزات، نظافت و پاکسازی می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، روح‌الله خوشبخت از اجرای طرح مهر ویژه مدارس خبر داد و گفت: در این طرح که از پانزدهم شهریورماه آغاز و تا بازگشایی مدارس در روز نخست مهرماه ادامه می‌یابد، مدارس شهر شیراز با به‌کارگیری همه نیروها و تجهیزات سازمان مدیریت پسماند، نظافت و پاکسازی می‌شوند.

وی افزود: جمع‌آوری پسماند‌های خشک قابل بازیافت، تر، حجیم و نخاله‌های ساختمانی موجود در حیاط مدارس، پاکسازی زمین‌های باز مجاور مدارس و در صورت نیاز تجهیز مدارس به مخازن بازیافت انجام می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز بیان کرد: به منظور آماده‌سازی شهر برای بازگشایی مدارس، نظافت و شستشوی تمام مسیرها و جداول منتهی به مدارس، المان‌های شهری‌، ایستگاه‌های اتوبوس، علائم ترافیکی، پل‌های هوایی، تک لبه‌ها، سطل‌های پسماند معابر، پاکسازی ویژه رودخانه خشک و ورودی و خروجی‌های شهر نیز در طرح مهر انجام می‌شود.

خوشبخت همچنین از تداوم برنامه‌های فرهنگی آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در مدارس خبر داد و عنوان کرد: رایزنی برای عقد تفاهم‌نامه با اداره کل آموزش و پرورش فارس انجام شده و به دنبال انعقاد تفاهم‌نامه، برنامه‌های آموزش شهروندی در مدارس  با توجه به گروه سنی دانش‌آموزان انجام خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با تداوم برنامه‌های آموزشی مدیریت پسماند و اطلاع‌رسانی مناسب و مستمر به دانش آموزان، شاهد همکاری بیشتر شهروندان در حفظ نظافت شهر باشیم.
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۴۷۲۳۲ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد