LCiتاریخ درج : سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز:
آتش‌نشانی شیراز آماده عملیات‌های زمستانه است
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: ۲۳ ایستگاه عملیاتی فعال در این کلانشهر برای امداد و نجات سریع در فصل زمستان آمادگی کامل دارند.
محمدهادی قانع در حاشیه رزمایش طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی و اجرایی در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم‌های تخصصی این سازمان اعم از کوهستان، غواصی، چاه نورد، هزمت، واکنش سریع با آغاز فصل پاییز دوره‌های آموزشی تخصصی غارنوردی، نقشه خوانی، کار با قطب نما، مبانی جست و جو در کوهستان و کار با GPS را با حضور اساتید برجسته کشور فرا گرفته‌اند.
وی ادامه داد: با توجه به آغاز فصل زمستان و احتمال بروز حوادث مختلف آتش نشانان باید با تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شده تا در مواجه با حوادث با آگاهی و سطح اطمینان بالاتری، وظیفه امدادرسانی را انجام دهند، از این رو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز برای داشتن پرسنلی با توان بالا و حضور در تمامی حوادث مترقبه و غیر مترقبه، به صورت هفتگی با برگزاری مانور‌های متعدد در زمینه‌های مختلف تلاش می‌کند.
رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شیراز با تأکید بر اینکه این سازمان در تمام شرایط پاسخگوی مردم است، گفت: همشهریان می‌توانند در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با این شماره تماس بگیرند تا امدادرسانی با سرعت برای آن‌ها انجام شود.
لازم به ذکر است این سازمان در راستای برگزاری مانور بزرگ شهرداری شیراز در روز ۱۴ آبان ماه مبنی بر آمادگی نیرو‌های اجرایی و آتش‌نشانی برای مقابله با حوادث احتمالی در فصل زمستان، با اجرای مانور، آمادگی و توان عملیاتی خود را را به شکل مطلوب به نمایش گذاشت.
 
 
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۸۶۱ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد