LCiتاریخ درج : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
به همت شهرداری شیراز برگزار می شود
رویداد فرهنگی - زیست محیطی پاییزی شیراز در باغ علمی آموزشی بهار نارنج
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از برگزاری یک رویداد فرهنگی و زیست محیطی تحت عنوان «کودکان و همزیستی با محیط زیست» خبر داد.
مهندس محمدرضا زندیه اظهار داشت: این رویداد با هدف توسعه مشارکتهای مردمی در حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری و در قالب انواع مختلف برنامه های جذاب و مفید آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
زندیه افزود: در این راستا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از سازمانها و ارگانهای مختلف همچون دانشگاه شیراز، گروههای مردم نهاد، سازمان مدیریت پسماند و سازمان آتش نشانی نیز جهت همکاری دعوت کرده و غرفه هایی را در اختیار آنها قرار داده تا آموزشها و خدماتی مانند مشاوره و روانشناسی، آموزش پسماند و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی، آموزش موارد ایمنی و آتش نشانی، آموزش نگهداری از گلها و گیاهان آپارتمانی و درختان و فضای سبز شهری در اختیار والدین و دانش آموزان قرار گیرد.
مهندس زندیه در ادامه افزود: با توجه به اینکه در هفته کتاب و کتابخوانی قرار داریم؛ در بخش دیگری از برنامه یک نمایشگاه کتاب با محوریت موضوعات زیست محیطی برای شهروندان فهیم شیرازی در نظر گرفته شده است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز در انتها از همه شهروندان شیراز دعوت کرد تا از این رویداد فرهنگی و زیست محیطی و در کنار آن از منظر و طبیعت زیبا و رنگارنگ پاییزی شیراز در باغ علمی آموزشی بهار نارنج شیراز واقع در بلوار شهید دکتر چمران نرسیده به تقاطع معالی آباد جنب کوچه ۴۰ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۴ و ۵ آذرماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ دیدن کنند.
 
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۸۵۱ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد