LCiتاریخ درج : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
به نام خدا
مشارکت شهرداری شیراز با سایر دستگاه ها باید متناسب باشد
شهردار شیراز با مدیرعامل شرکت توزیع برق شیراز و جمعی از معاون وی دیدار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس سید احسان اصنافی شهردار شیراز در این دیدار اظهار داشت: شهرداری شیراز و شرکت توزیع برق سابقه همکاری و فعالیت خوبی دارند که ماحصل آن ارائه خدمات به مردم بوده است.
وی ادامه داد: مردم همه ما را در یک کشتی می دانند و برآیند عملکرد همه ما مورد توجه است.
به گفته شهردار شیراز تلاش و سیاست ما همکاری و هم افزایی در جهت خدمت و تامین منافع مردم می باشد.
مهندس اصنافی در ادامه به پروژه های شهری پرداخت و متذکر شد: مشارکت شهرداری شیراز با سایر دستگاه ها و ارگان ها باید متناسب باشد.
وی برای مثال به خیابان 24 متری حاج عزت الله فهندژ سعدی اشاره کرد و گفت: پروژه احداث خیابان 24 متری حاج عزت الله فهندژ سعدی یکی از پروژه های مهم و تاثیرگذار در شهرک سعدی است که اجرای آن می تواند تاثیر بسزایی بر بهبود کیفی این شهرک و رفاه شهروندان داشته باشد.
شهردار شیراز اضافه کرد: اگرچه برای اجرای این پروژه اقدامات خوبی نظیر تملک املاک مورد مسیر، نصب پایه های چراغ برق و لوله گذاری آبهای سطحی به طول حدود یک کیلومتر توسط شهرداری صورت گرفته، اما اجرای کامل پروژه، مستلزم جابجایی دیگر تاسیسات زیر زمینی با همراهی و همکاری بیشتر دستگاه های مربوطه برای تسریع در انجام پروژه می باشد.
وی با بیان اینکه منابع انرژی‌ های تجدیدناپذیر علاوه بر سرعت بالای مصرف، اثرات نامطلوبی بر محیط زیست دارد، اذعان داشت: پیگیر استفاده از انرژی های نو از جمله خورشید در بخش های مختلف شهرداری شیراز هستیم.
 
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۸۶۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد