LCiتاریخ درج : دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خبر داد
ساخت ۱۲ المان مزین به سردیس شهدا در شیراز
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از آغاز ساخت دوازده المان جدید مزین به سردیس شهدا در این کلانشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا زندیه گفت: زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا یکی از رسالت‌های همگانی است و در همین راستا طراحی و ساخت المان‌های مزین به سردیس دوازده شهید والامقام در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات گسترده در خصوص پاسداشت مقام شامخ شهدا در زیبا سازی شهر شیراز، افزود: سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری همواره نسبت به این موضوع توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته که از جمله می‌توان به طراحی، ساخت و نصب اِلمان شهدا، اجرای نقاشی‌های دیواری، چاپ و نصب تابلو و بنرهای تصاویر شهدا در معابر اشاره کرد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: در همین راستا طراحی و ساخت سردیس شهید سرلشکر پاسدار عبدالرسول استوار محمودآبادی به عنوان اولین المان از این مجموعه آغاز شده و تلاش می‌کنیم این سردیس همزمان با سالگرد شهادت این شهید والامقام  در یکی از محورهای اصلی شهر جانمایی و نصب شود تا حداقل توجه در حق چنین مردان بزرگی داشته باشیم.
 
  •  

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۰۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۰۸۹۶ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد