LCiتاریخ درج : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰
باهم ببینیم
برگزاری مراسم ۱۳ آبان روز دانش آموز روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
بی گمان، دانش آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعّال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند. این عزیزان بودند که در 13 آبان 1357 از آیینه احساس و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند. این نوجوانان دانش دوست بودند که با شعارهای کوبنده و مشت های گره خورده، پایه های حکومت مزدور پهلوی را سست کردند و لرزه بر اندام زمام داران کاخ های کفر انداختند.
در سیزده آبان سال 58 فتح لانه جاسوسی به دست سالکان طریق خمینی کبیر روحیه اعتماد به نفس مستضعفین جهان و زنده که به اسلام و مسلمین مجد و عظمتی دیگر بخشید و به تعبیر امام راحل «انقلابی بزرگتر از انقلاب اول را تحقق بخشیدند.»

مراسم یوم الله سیزدهم آبان در شیراز در محل میدان شهدای شیراز، جنب ارگ کریم خان زند با سخنرانی آیت‌الله سعیدی، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح و با حضور نماینده ولی فقیه در فارس و امام‌جمعه شیراز، تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار فارس، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرماندار شیراز، شهردار کلانشهر شیراز، رئیس شورای اسلامی شهر، مدیران، معاونین و مسئولین ،پرسنل شهرداری و مردم شهید پرور شیراز برگزار شد.

شهرداری شیراز و شورای اسلامی شهر شیراز نیز افتخار داشتند در شکل گیری این مراسم باشکوه با انجام فعالیت های تبلیغی و اجرایی در کنار مردم شیراز نقش آفرینی کنند.
 
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما تقاطع غیر همسطح مدافعان سلامت تا پایان سال آماده بهره برداری می شود؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۷۸۵۳ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز می باشد